Про затвердження плану заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця [...]
Кабінет Міністрів України; Розпорядження, План, Заходи від 09.10.20131000-р
Документ 1000-2013-р, чинний, поточна редакція — Редакція від 22.10.2014, підстава 1017-2014-р
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 жовтня 2013 р. № 1000-р
Київ

Про затвердження плану заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ
№ 1017-р від 22.10.2014}

1. Затвердити план заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

3. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державній службі з питань захисту персональних даних, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям подати до 15 грудня 2015 р. Державній міграційній службі інформацію про стан виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів для її узагальнення та подання до 31 грудня 2015 р. Кабінетові Міністрів України.

{Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 1017-р від 22.10.2014}

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 9 жовтня 2013 р. № 1000-р

ПЛАН
заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні

1. Утворити на районному рівні комісії з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб (далі - картотеки) від суб’єктів господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та молодіжних житлових комплексів, сільських, селищних рад (далі - підприємства з обслуговування житлового фонду) до територіальних органів ДМС.


Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, ДМС.


Жовтень 2013 року.

2. Забезпечити складення:

переліку підприємств з обслуговування житлового фонду, які ведуть реєстраційний облік фізичних осіб і передаватимуть картотеки до територіальних органів ДМС;

графіка передачі картотек від підприємств з обслуговування житлового фонду до територіальних органів ДМС.


Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, ДМС.


Жовтень 2015 року.

3. Визначити потребу у виділенні додаткових площ для розміщення картотек у територіальних органах ДМС та виділити додаткові площі для розміщення картотек у зазначених органах.


Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, ДМС.


Жовтень 2015 року.

4. Здійснити передачу картотек підприємств з обслуговування житлового фонду територіальним органам ДМС.


Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, ДМС, Мінрегіон, Мінфін.


Грудень 2015 року.

5. Забезпечити розміщення інформації щодо змін, які відбулися в організації прийому з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування, у засобах масової інформації та на веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади.


Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, ДМС, Мінрегіон.


Жовтень - грудень 2013 року.

6. Опрацювати питання інформаційного обміну між ДМС та Мінрегіоном з метою забезпечення виконання підприємствами з обслуговування житлового фонду покладених на них функцій.


ДМС, МВС, Мінрегіон.


Грудень 2015 року.

7. Забезпечити своєчасне оформлення і видачу паспортів громадянина України та реєстрацію місця проживання/перебування фізичних осіб у період передачі картотек від підприємств з обслуговування житлового фонду до територіальних органів ДМС.


ДМС, МВС, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.


Грудень 2015 року.

{План заходів із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 1017-р від 22.10.2014}


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...